[us_page_title align="center" description="1"]
קבלו ייעוץ חינם עוד היום

התפיסה שלנו בחיבור

בעולם שאנו חיים היום ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח חובה!
אנו בחיבור סוכנות לביטוח מאמינים כי בעולם שאנחנו חיים בו היום, ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח חובה. אז נכון שאנחנו מבוטחים בחברות הגדולות ובקופות החולים תחת פיקוח מערכת הבריאות הציבורית – אך זה ודאי לא מספיק. עיסוק בביטוחי בריאות מחייב ידע רב, מקצוענות ללא פשרות, זמינות ושירות אדיב לאורך כל תקופת הביטוח. כאשר מדובר בביטוח בריאות – טיפולים רפואיים מורכבים, אופן והיקף מימון הטיפול הרפואי למבוטח הוא חשוב, אך אינו תמיד המרכיב החשוב ביותר.

המרכיבים החשובים ביותר הם השירות והיכולת לספק את השירות הטוב ביותר למבוטח מאת המוסדות הרפואיים הנחשבים בעולם ואת היכולת להעניק למבוטח את כל המידע הנחוץ על אפשרויות הטיפול השונות המתאימות למצבו הרפואי. כולנו רוצים שתהיה לנו ולאנשים היקרים לנו בריאות ואריכות ימים, תוך כדי שמירה על איכות החיים. מגוון תחומי הפעילות של חיבור סוכנות לביטוח מאפשרים לנו להעניק למבוטחינו פתרונות ייחודים המקיפים את כל תחומי הבריאות שלהם.

הפתרונות אותם אנו מספקים בביטוח הבריאות שלנו הם:

 • ניתוחים וטיפולים שמחליפים ניתוח גם בארץ וגם בחו”ל
 • טיפולים ברפואה משלימה
 • ביקורי רופא בבית
 • השתלות למיניהם וטיפולים מיוחדים מחוץ לארץ
 • מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות
 • ביטוח מקיף במקרה של גילוי מחלות קשות
 • אבחון מהיר ומקצועי וליווי רפואי לאורך כל הדרך

האם באמת צריך את כל זה?

כל אחד מהכיסויים שמוזכרים לעיל הוא חשוב ביותר ומכסה על מקרים לא פשוטים כלל שעלולים לקרות לכולם בכל עת ויהיה נורא קשה לשאת בנטל הכלכלי שהם יגרמו ולהתמודד איתם לבד ללא סיוע. במקרים רבים, ביטוח הבריאות הפרטי הוא ממש מציל חיים.

יש כלל חשוב בחיים שלנו: חיים רק פעם אחת. גם אנחנו, וגם יקירינו.

לכן החיים הם לא משחק, הביטוח הפרטי שאנו בחיבור סוכנות לביטוח מציעים לכם, הוא היקפי ויסודי ביותר. כמו כן, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך, ובכל עת, צרה ומצוקה. בכל הדרוש בהפעלת ביטוח הבריאות, אנו מבטיחים להיות אוזן קשבת עבורכת, ולפעול במהירות, במקצועיות ובנחישות מרובה על מנת להוציא את המירב מפוליסת הביטוח שלכם. במיוחד עבור יקיריכם.

ביטוח סיעודי

אין לדעת מתי נצטרך, מה שבטוח הוא שרובנו נגיע לרגע הבלתי נמנע הזה בו כבר לא נוכל לבצע בכוחות עצמנו חלק משמעותי מהפעולות היום-יומיות שכיום אנו רואים ומקבלים כמובנים מאליהם.

ביטוח סיעודי הוא מותאם במיוחד עבור חולים סיעודיים המתקשים בפעולות הבסיסיות ביותר בשגרת החיים. מציאות זו מחייבת את תלותם בסיוע של אחרים, המסוגלים לסייע להם בפעולות אלה. חולים סיעודיים נזקקים לסיוע רב ומתמשך, ולאורך כל היממה, וזה דורש מימון וכסף רב, מה שעלול להקשות עליהם במימון הטיפול והסיוע. כאן בדיוק, נכנסת פוליסת הביטוח הסיעודי.
פוליסת הביטוח הסיעודי מבטיחה לדאוג לרווחתו של הנמצא במצב הסיעודי. יש לשים לב כי מצב סיעודי יכול לקרות גם בגילאים שהם לא גילאי זקנה, אלא כל גיל.

אז מה בעצם נותן 'הביטוח הסיעודי?'

במסגרת פוליסת הביטוח הסיעודי, המבוטח משלם סכום פרמיה חודשית, והפוליסה מחייבת את חברת הביטוח לשלם במקרה הצורך את כל צרכי המבוטח במידה וחלילה הגיע למצב סיעודי, ובהתאם לתנאי פוליסת הביטוח.

חשוב לדעת!

כל סוכנות ביטוח, קופת חולים או כל חברת ביטוח אחרת מציעה פוליסה דומה אבל שונה. חשוב מאד לקרוא את האותיות הקטנות ולבדוק את ההסכם הביטוחי לפני שחותמים עליו על מנת שיהיה ניתן להשוות את ההצעות בפני הצעות אחרות מחברות מתחרות.
מומלץ לבצע תכנון סיעודי יסודי ונכון המבוסס על הבנת הצרכים, ובכך לבחור את הפוליסה המתאימה לנו.
ואת זה, עושים רק מומחים לביטוח סיעודי.
אנו בחיבור סוכנות ביטוח מבינים בדיוק את הצרכים של כל לקוח ולקוח שלנו. מתאימים את כל אפשרויות הביטוח, ותופרים חליפה אחת מדויקת לפי מידה. כל תיק ביטוחי נעשה באופן אישי ללקוח.

צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח להציג בפניכם את מעטפת הביטוח המתאימה ביותר עבור ביטוח הבריאות שלכם. הן מבחינת רוחב הכיסוי, ובהתאמה לתקציב הביטוחי שלכם.
חייגו אלינו לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות, ונשמח להתחיל בשיתוף הפעולה.

לביטוח בריאות, השאירו פרטים


  ביטוח סיעודי

  חולים סיעודיים מתקשים בפעולות הבסיסיות ביותר בשגרת חייהם. על כן הם תלויים בעזרתם של אחרים. חולים סיעודיים נזקקים לסיוע רב וכסף רב, מה שיכול להקשות עליהם. כאן נכנסת פוליסת הביטוח הסיעודי.

  פוליסת הביטוח הסיעודי דואגת לרווחתו של הנמצא במצב הסיעודי. יש לשים לב כי מצב סיעודי יכול לקרות גם בגילאים שהם לא גילאי זקנה, אלא כל גיל.

  ביטוח תאונות אישיות
  מוות כתוצאה מתאונה, בין אם בדרכים, בעבודה או בבית עלול לקרות לכל אדם בכל עת.
  נכות כתוצאה מתאונה מסוימת נפוצה לא פחות ממוות.
  מעבר לפגיעה וכאב רב לנפגע ו/או למשפחתו, מביאה עמה התאונה נטל כלכלי כבד, בין אם בכיסוי הוצאות רפואיות ובין אם בשינוי אורח החיים של הנפגע בעקבות התאונה.

  מישהו צריך לשאת באותן הוצאות כלכליות, ולולא ביטוח תאונות אישיות, הוצאות אלו עלולות להוות בעיה עצומה לנפגע ולמשפחתו.

  ביטוח תאונות אישיות מעניק למבוטח הגנה רחבה מפני פגיעה בו, וכן מכסה הוצאות כלכליות קשות הבאות בעקבות הפגיעה.

  ביטוח מחלות קשות
  איננו יודעים מה צופה לנו העתיד, אך אנחנו חייבים להישאר נאמנים למציאות ולנסות להתמודד עם מצבים ומקרים לא צפויים במהלך חיינו שעלולים לגרום לנו לכאב ולבעיות, לדוגמה, מחלה קשה.

  מחלות קשות עשויות להימשך תקופה ארוכה ואף לאורך כל החיים. בתקופה שבה האדם חולה, עלול להיווצר קושי כלכלי כבד שיקשה על המציאות של אותה משפחה. מטרת הביטוח למחלת קשות היא לאפשר למשפחה לעבור את התקופה הקשה בעזרת פיצוי כספי.

  תפריט